W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum

KRYMINALNE ZAGADKI

piątek, 04 września 2015

DZIŚ ODBYŁA SIĘ ROZPRAWA O 104 RAZY DILERKI MARIHUANINĄ

CZEKAJĄC NA WYROK ,NA KORYTARZU SĄDOWYM, DO RODZICÓW CHŁOPCA "POPRAWCZAKA" PODESZŁA INNA MATKA I POWIEDZIAŁA ZA GŁOŚNO

-SYN WYSYŁA DO MOJEJ CÓRKI SMSY ,CZY NIE CHCE KUPIĆ TRAWY.NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH WIADOMOŚCI.CZY TO JASNE?- I ODESZŁA OD NICH

PRZEZ CHWILE MI PRZEMKNĘŁO ,ŻE TA SPRAWA NIE SKOŃCZY SIĘ NIGDY,JAK TA MAMA ZŁOŻY NOWY WNIOSEK DOWODOWY  ALE PRZED SĄDEM MATKA ZAMILKŁA.

 

I MAMY POSTANOWIENIE

UMORZENIE!!!

 SPRAWA WIELOWĄTKOWA ,KAŻDY WĄTEK ZAKOŃCZYŁ SIĘ UMORZENIEM.

      SĄD NIE DAŁ WIARY ZEZNANIOM "POPRAWCZAKA" , UZASADNIAJĄC ŻE MA ZABURZENIA OSOBOWOŚCI.SĄD WYRAZIŁ SWOJE PODEJRZENIE , ŻE TO ON BYŁ JEDNAK DILEREM ,ALE SPRAWA TOCZYŁA SIĘ W SPRAWIE DILERKI EMA. I WYDA POSTANOWIENIE TYLKO W TEJ SPRAWIE.

     PRZY OKAZJI WYPŁYNĘŁA INNA SPRAWA- POLICJI.POLICJA ZABRAŁA WSZYSTKIM MAŁOLATOM UCZESTNICZĄCYM W ROZPRAWIE , TELEFONY TWIERDZĄC, ŻE NA WNIOSEK SĄDU.DZIŚ CHCIELIŚMY ODZYSKAĆ TELEFONY I OKAZAŁO SIĘ ŻE SĄD O ŻADNYCH TELEFONACH NIC NIE WIE ,ANI NIE WYDAWAŁ ŻADNYCH DECYZJI O ZATRZYMANIU I BADANIU ICH  ZAWARTOŚCI

SĄD NIE WIE GDZIE SĄ TELEFONY.

 MNIE JUŻ TE PROCEDURY( ICH BRAK) SAMOWOLKA, NIE DZIWIĄ

TYLKO

 KTO ZAJUMAŁ  TELEFONY????

 

 wtorek, 26 maja 2015

PRZYSZŁO OPRACOWANE PISMO Z BADAŃ RODK.

BADAŃ NA NASZYCH   ŻYWYCH  ORGANIZMACH  PRZEPROWADZONO DUŻO,SUTO  I STOSOWANO RÓŻNE  CHWYTY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNO -PSYCHIATRYCZNE PRZEZ 5 GODZIN. OKAZAŁO SIĘ ŻE JA SIĘ ZMIENIŁAM.NA LEPSZE! ZE ZAUWAŻAM PROBLEMY SYNA I JUŻ UMIEM REAGOWAĆ.ZUPEŁNIE ODWROTNIE NIŻ NA BADANIU POPRZEDNIM Z PARUNASTU LAT WSTECZ.

ROBIĘ POSTĘPY! :)HURA!


SAMO PISMO WYGLĄDA TEZ INACZEJ.JEST ZWIĘZŁE,KRÓTSZE- TYLKO 7 STRON!,BEZ ZBĘDNYCH UDZIWNIEŃ I INTERPRETACJI. NIE MA TAKIEGO OPISU PROBLEMU JAKI  POWTARZAM JUŻ JAKO ANEGDOTĘ

"-JAK PANI REAGUJE NA TRUDNE ZACHOWANIA SYNA-ZAPYTAŁ RODK

  -MÓWIĘ O KONSEKWENCJACH,POLICJI ,PRAWIE,PARAGRAFACH

I INTERPRETACJA DIAGNOSTÓW

MATKA NIE RADZI SOBIE Z SYNEM I STRASZY GO POLICJĄ"

NIE MA ŻADNEGO ZDANIA NA OPAK,WBREW....TROCHĘ SIĘ ZDZIWIŁAM.

EMILA ZBADALI SYSTEMEM MATRYC RAVENA,NAPISALI ZE WYNIKI POZWALAJĄ WNIOSKOWAĆ ŻE W SPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH CHŁOPIEC MOŻE UZYSKAĆ WYNIK ZNACZĄCO WYŻSZY NIŻ PRZECIĘTNY W MYŚLENIU LOGICZNYM

PYTAM EMILA O TO

-MUSIAŁEŚ DUŻO ZROBIĆ DOBRZE ,JAK WYSZEDŁ CI WYNIK ,ŻE UZNALI ZE MOŻESZ BYĆ PONADPRZECIĘTNY

-JA NIE ZROBIŁEM PARUNASTU OBRAZKÓW WCALE , BO WESZŁA JAKAŚ BABA, A JAK WESZŁA TO JUŻ  NIE ROBIŁEM.

- CZYLI TO CO ZROBIŁEŚ MUSIAŁEŚ ZROBIĆ  BEZBŁĘDNE !

-TEGO NIE DA SIĘ ZROBIĆ ŻLE.TO SĄ PUZLE, UKŁADANKI  DLA IDIOTÓW.

-TO JA JESTEM IDIOTA.MAŁO KIEDY WIEM, CO ,GDZIE I DO CZEGO PASUJE!

-WIEM!-ZAKOŃCZYŁ BARDZO BUDUJĄCO EMIL ;)


NAJWAŻNIEJSZE....UZNALI ŻE EMIL NIE MA ZDOLNOŚCI DO PATOLOGICZNEGO KŁAMSTWA,I KONFABULACJI.TO ZDANIE WEDŁUG MNIE JEST KLUCZOWE BO ZUPEŁNIE ODMIENNE OD CHŁOPCA "POPRAWCZAKA", KTÓRY DALEJ UPARCIE TWIERDZI, ŻE OD GRUDNIA 2013 ROKU ,TRZY  RAZY W TYGODNIU ,PRZYCHODZIŁ DO BABCI EMILA PO "MARIHUANINE" KTÓRĄ SPRZEDAWAŁ MU EMIL.


TERAZ TYLKO PYTANIE ,CO ZROBI Z TYM SĄD?BO WYROKI SĄDU JAK I TE BOSKIE SĄ NIEZBADANE!


piątek, 10 kwietnia 2015

        Z SĄDU RODZINNEGO W TEJ SPRAWIE  HANDLU MARIHUANĄ , ODEBRAŁAM PISMO O BADANIU NIELETNIEGO  EMILA ,W RODZINNYM OŚRODKU DIAGNOSTYCZNO KONSULTACYJNYM (RODK) 


          ZASKOCZENIEM BYŁO( A MOŻE NIE??) ŻE SĄD PODJĄŁ DECYZJE BEZ NASZEGO UDZIAŁU, BYĆ MOŻE NIE MUSI INFORMOWAĆ STRON O ICH LOSIE NA ROZPRAWIE ? NA OSTATNIEJ SPRAWIE NA KTÓREJ BYLIŚMY SĄD ZALECIŁ TO  BADANIE TYLKO  "POPRAWCZAKOWI"

       WIĘC DOSTALIŚMY ZAPROSZENIE  NA BADANIA Z ZNIENACKA  Z  SIŁY ROZPĘDU, ALBO PRZEZ POMYŁKĘ  ,ALBO WYKLUŁO SIĘ COŚ NOWEGO...? CHOCIAŻ NIE PODEJRZEWAM ŻE SĄD ZAJMUJE SIĘ SPRAWĄ POZA GODZINAMI ROZPRAW.ZAZWYCZAJ  Z TREŚCIĄ SPRAW ZAPOZNAJE SIĘ NA SALI , WERTUJĄC  SZYBKO AKTA W TRAKCJE .

JECHAĆ TRZEBA!

            DO TEGO SAMEGO OŚRODKA W KTÓRYM BYLIŚMY PARĘ LAT TEMU PRZY SPRAWIE "OKA".WTEDY NAPISAŁAM SKARGĘ DO SĄDU I OŚRODKA NA DZIAŁANIE  PAŃ BADACZEK.SKARGĘ SĘDZINA PRZYJĘŁA SŁOWNIE KOMENTUJĄC ,ŻE WEŹMIE POD UWAGĘ MOJE SPROSTOWANIA ,A RODK NAWET SIĘ NIE POFATYGOWAŁ Z ODPOWIEDZĄ .NIE DRĄŻYŁAM,DAJĄC ROZGRZESZENIE.


TRZEBA PAMIĘTAĆ GŁÓWNĄ ZASADĘ !!!

WSZYSTKO CO SIĘ POWIE, NAPISZE,  NA PEWNO BĘDZIE  UŻYTE PRZECIWKO TOBIE!


      ZAPEWNE TAK JAK WTEDY  ,TRZEBA BĘDZIE NAPISAĆ WYPRACOWANIE "JAKĄ JESTEŚ MATKĄ"

POWIESZ O SOBIE DOBRZE-WYJDZIESZ NA NIEDOJRZAŁĄ NARCYSTKĘ  Z ZABURZENIAMI OSOBOWOŚCI Z NISKIM KRYTYCYZMEM CO ZAPEWNE POGŁĘBIA ZABURZENIA TWOJEGO DZIECKA, POWIESZ ZE W PEWNYCH SYTUACJACH CZUJESZ SIĘ BEZRADNA -NAPISZĄ ZE MOLESTUJESZ SEKSUALNIE DZIECKO.
TAK DZIAŁA TEN  OŚRODEK I TO W CAŁEJ POLSCE!


   PO WPISIE O SKARDZE NA RODK ,CO  MIESIĄC NA BLOG JEST  PARĘNAŚCIE WEJŚĆ Z HASŁA  "SKARGA  RODK" . WEDŁUG STATYSTYK TO 13. Z KOLEI  HASŁO Z KTÓREGO WYSZUKIWANY JEST MÓJ BLOG.PRZEWINĘŁO SIĘ PARĘ MAILI   OPISUJĄCE  DZIWNE SYTUACJE DZIAŁAŃ PRACOWNIC ODRODKA
O FUNKCJONOWANIU  RODEKÓW  W CAŁEJ POLSCE POWSTAŁO SPORO  ARTYKUŁÓW.NASZA HISTORIA Z "OKIEM" TO MAŁE MIKI PRZY TYM CO SIĘ DZIEJE W INNYCH MIEJSCACH,JAK BARDZO PAŃSTWO CHCE  KONTROLOWAĆ  SWOICH OBYWATELI  I  JAK 4 STRONY PISMA MOGĄ ZRUJNOWAĆ LUDZIOM ŻYCIE.

EMIL JUŻ ZAPOWIEDZIAŁ PAMIĘTAJĄC OSTATNIE BADANIE

-JAK MNIE ZAMKNĄ W POKOJU METR NA METR SAMEGO, TO ZWARIUJE.TEGO NIE DA SIĘ PRZECZEKAĆ.

PRZYGOTUJEMY SIĘ,  OPRACUJEMY STRATEGIE NA TO BADANIE.NAUCZYMY SIĘ ODPOWIEDZI JAK WIERSZA!BĘDZIEMY RECYTOWAC!

  • Myśl PRZED powstaniem opinii RODK. Potem będzie za późno.środa, 14 stycznia 2015

DZIŚ ODBYŁA SIĘ DRUGA ROZPRAWA O DILERKĘ EMILA   (PIERWSZA ROZPRAWA),ALE DO FINISZU DALEKO.DO SPRAWY DOŁĄCZONO INNE WYSKOKI "POPRAWCZAKA". POJAWIŁY SIĘ DALSZE AKTY OSKARŻENIA ."POPRAWCZAK" OBNAŻAŁ SIĘ PUBLICZNIE POKAZUJĄC SWOJE  GENITALIA  I POBIŁ CHŁOPCA Z OŚRODKA.SĄD WEZWAŁ ŚWIADKÓW TYCH ZDARZEŃ.WSZYSTKIE TE SPRAWY POŁĄCZONO.

     W NASZYM WĄTKU  PRZESŁUCHANO  CHŁOPCA ,KTÓRY MIAŁ RZEKOMO W GRUDNIU 2013 ROKU DAĆ  "POPRAWCZAKOWI "NUMER TELEFONU EMILA.

CHŁOPIEC ZAPRZECZYŁ I DODAŁ ŻE WIDZIAŁ U POPRAWCZAKA NARKOTYKI.A U EMILA NIGDY,NAWET NIE SŁYSZAŁ O TYM ABY  EMIL COKOLWIEK MIAŁ DO CZYNIENIA Z NARKOTYKAMI.


POTEM ZEZNAWAŁA BABCIA EMILA ....NO BABCIA POPŁYNĘŁA....MIAŁAM WRAŻENIE ZE NIE ROZUMIAŁA PYTAŃ SĄDU ALBO ROZUMIAŁA NA OPAK.I ZACZĘŁA TWORZYĆ NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ.BABCI MYLIŁY SIĘ DATY,FAKTY,OSOBY.NAWET ZAPOMNIAŁA SWOJEGO ADRESU ZAMIESZKANIA :}LATA CHOROBY DAŁY O SOBIE ZNAĆ.


ALE BYŁY TEZ  SYTUACJE DLA MNIE NIEZROZUMIAŁE DZIWNEGO NACISKANIA PRZEZ SĄD.
    POJAWIŁ SIĘ WĄTEK ,DZIEŃ PRZED PRZESZUKANIEM MIESZKANIA  BABCI ,PRZYSZEDŁ DO NIEJ  "POPRAWCZAK" PYTAJĄC O EMILA ,EMIL BYŁ WTEDY U BABCI I BABCIA  NIE CHCIAŁA WPUŚCIĆ "POPRAWCZAKA " DO DOMU.
BABCIA EMILA MA 72 LATA.MIESZKA SAMA.SĄD BARDZO NACISKAŁ NA TEMAT,DLACZEGO  BABCIA NIE WPUSZCZAŁA DO DOMU OBCYCH LUDZI !!!???

BABCIA ZEZNAŁA ZE SIĘ BOI.SĄD ZAPYTAŁ "CZEGO" ,BABCIA POWIEDZIAŁA ZE ZŁODZIEI....SĄD ZADAŁ PYTANIE "CZY W TAKIM RAZIE PANI WNUCZEK ZADAJE SIĘ ZE ZŁODZIEJAMI" BABCIA W TYM CAŁYM AMOKU  ODPARŁA  DOBROTLIWYM TONEM "TAK,TAK"!!!!

SĄD ZANOTOWAŁ.MASAKRA.

DRUGA MASAKRA

     BABCIA ZEZNAŁA ZE EMIL SPAŁ U NIEJ DO GODZINY 13.00 ,SĄD ZAPYTAŁ DLACZEGO WNUCZEK TAK DŁUGO SPAŁ I CZY TO NIE JEST PODEJRZANE?
(W DOMYŚLE, ZA DŁUGO ZNACZY "NAĆPANY????")
BABCIA NIE PODCHWYCIŁA O CO CHODZI SĄDOWI.
TO SAMO PYTANIE ZADAŁ PROKURATOR DLACZEGO EMIL SPAŁ DO 13.00???"ALE DO 13??? I TO NIE ZDZIWIŁO PANI?BABCIA ODPARŁA ZE ON TAK ŚPI....ALE NIE DODAŁA ŻE ZASYPIA O 6 RANO....

SĄD I PROKURATOR POKIWALI  GŁOWĄ (CZYLI ĆPA???)

       SZKODA ZE BABCIA NIE PORUSZYŁA WĄTKU BEZSENNOŚCI EMILA ,A NAWET TO CZY
SPANIE DO 13.00 PRZEZ NASTOLATKÓW JEST PODEJRZANE? 

PRAWNIK POPROSIŁ MNIE NA STRONĘ I STWIERDZIŁ - BABCIA NIE POMOGŁA.


NASTĘPNA ROZPRAWA WEDŁUG MOICH OBLICZEŃ ODBĘDZIE SIĘ W CZERWCU.
SĄD ZWOLNIŁ NAS Z UCZESTNICTWA W SPRAWIE OBNAŻANIA I POBICIA KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W  MARCU ,A NA TEJ ROZPRAWIE  SĄD ZAPOWIEDZIAŁ ŻE ZLECI BADANIA POPRAWCZAKA W "RODK" I PO TYM BADANIU WYZNACZY TERMIN NASTĘPNEJ NASZEJ ROZPRAWY.
CZERWIEC JAK NIC.sobota, 10 stycznia 2015

 

CZASAMI JESZCZE MEDIA PRZYPOMNĄ SOBIE O NAS I PYTAJĄ CZY EMIL NIE ZMIENIŁ ZDANIA I CZY NIE CHCE OPOWIEDZIEĆ SWOJEJ HISTORII DILERKI.NIE CHCE!!! I JUŻ NAWET NIE DLATEGO, ZE MUSIAŁBY POKAZAĆ TWARZ CZY UJAWNIONA ZOSTAŁA BY  MIEJSCOWOŚĆ, TYLKO PRZESZKADZA MU  FAKT,ZE CAŁA HISTORIA  JEST CIEKAWA TYLKO W KONTEKŚCIE ASPERGERA.

ASPERGER I DRAGI...NIE EMIL I DRAGI...TYLKO WALNIĘTY EMIL I DRAGI.TAK TO WIDZI.

ALE OSTATNIO PADŁA INNA PROPOZYCJA.

-EMIL-JEDNA Z GAZET ZAPYTAŁA CZY NIE NAPISAŁABYM FELIETONU,LUZNEGO OPOWIADANIA  NA TEMAT DILERKI .MASZ JAKIŚ POMYSŁ?

-TO MUSI BYĆ NAPISANE JAK BIBLIA, -POWIEDZIAŁ EMIL-ZE CUD!!! CUDOWNE ROZMNOŻENIE Z JEDNEGO GRAMA UMIEM ZROBIĆ 104 I ŻE LUDZIE PRZYCHODZĄ DO MNIE I PROSZĄ...EMILU ,EMILU...POKAŻ NAM,NAUCZ NAS ,JAK TO ROBIĆ,TEŻ TAK CHCEMY.I ZE MAM SWOICH UCZNIÓW I ŻE JESTEM PRZEZ TO PRZEŚLADOWANY ....TAK MYŚLĘ ŻE TO BYŁO BY DOBRE...

;) NIE TRACI REZONU FACET

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5