W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
poniedziałek, 09 maja 2016

-

-NIE CHCE MIEĆ NORMALNEGO CIŚNIENIA!

OBURZYŁ SIĘ EMIL KIEDY  POWIEDZIAŁAM MU, ŻE MA CIŚNIENIE W NORMIE.

-JAK TO W NORMIE? NIE CHCE BYĆ NORMALNY! NORMALNI MAJĄ NUDNE ZYCIE. MÓWIĄ ŻE NAJWAŻNIEJSZA JEST PRACA I ZARABIAJĄ DWA TYSIĄCE I NARZEKAJĄ, CAŁY CZAS NARZEKAJĄ,   ŻE IM MAŁO, ŻE ŻLE, ŻE MOŻNA INACZEJ I DALEJ ROBIĄ TO SAMO. DO TEGO NAMAWIAJĄ MNIE ŻEBYM BYŁ TAKI JAK ONI. CO MOGĘ ZROBIĆ ŻEBY MIEĆ INNE CIŚNIENIE? NIENORMALNE?!

-A KIM CHCESZ BYĆ W ŻYCIU?

-MOŻE ZOSTANĘ PIJAKIEM. NIE ALKOHOLIKIEM , TYLKO PIJAKIEM. BĘDĘ MIEĆ DOM, PSA ,PSA NAZWĘ RYSIO, KUPIE SOBIE KAJAK ...CO Z TYM CIŚNIENIEM. NIE PODOBA MI SIĘ SŁOWO " W NORMIE".

;}  EMIL ZACZYNA DOCENIAĆ INNOŚĆ :) KTÓRA MOŻE BYĆ JEDNAK ATUTEM. I WYBIERA SAME ARTYSTYCZNE ZAWODY, AKTOR FILMÓW PORNO, PIJAK...

niedziela, 08 maja 2016

EMIL ODBIERA PACZKĘ OD KURIERA ADRESOWANĄ DO MNIE.

-SYN?-PYTA KURIER

-NIE! MAŁŻONEK-MÓWI EMIL

;)

piątek, 06 maja 2016

-DOBRZE SOBIE RADZISZ!-POCHWALIŁ SWOJĄ MATKĘ EMIL, TRZYMAJĄC W RĘKU TEKTUROWY CZEK, NAGRODĘ  NA POKAŻNĄ KWOTĘ- JAK TAK DALEJ BĘDZIESZ SIĘ STARAĆ, NIE BĘDĘ MUSIAŁ IŚĆ DO PRACY ! ZADBASZ O SIEBIE I O MNIE...

-A CO BĘDZIESZ ROBIŁ?

-BĘDĘ SKECZMANEM ! 

:}

niedziela, 01 maja 2016

SIEDZĘ PRZY STOLE. EMIL POCHYLA SIĘ NADE MNĄ I MÓWI KONSPIRACYJNIE.

-NIE MOGĘ CI ZAPREZENTOWAĆ TAŃCA DESZCZU, CHOCIAŻ BARDZO BYM CHCIAŁ, BO IDE NA SIŁOWNIE, A PO TAŃCU ZACZĄŁ BY PADAĆ DESZCZ I ZMOKNĘ.

-KTOŚ CIĘ JESZCZE PROSIŁ O TANIEC DESZCZU?-CHODZĘ W TO....

-PANI NA DZIAŁKACH. ZATAŃCZYŁEM ŻEBY JEJ POMIDORY ROSŁY. WPRAWDZIE TYDZIEŃ CZEKAŁA, ALE ZAPADAŁO. POMIDORY ZACZĘŁY ROSNĄĆ.

....

#ROZMÓWKI MATKI Z SYNEM Z TZW DOPY.

środa, 27 kwietnia 2016

 

SKALA WAŻNOŚCI U EMILA JEST JASNA.ŻYCIOWY SUKCES MIERZY SIĘ  PIENIĘDZMI. INNY RODZAJ ŻYCIOWEJ SATYSFAKCJI NIE ISTNIEJE.

JAK POŁĄCZYĆ NAUKĘ I SUKCES?

PRAKTYKA  Z JEGO OTOCZENIA JEST TAKA,ŻE  SUKCESY MAJĄ LUDZIE Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTAWOWYM. ZNACZY MAJĄ KASĘ. PRZEZ PORÓWNANIE, EMIL ZAWÓD NAUCZYCIELA MA W GŁĘBOKIEJ POGARDZIE. WEDŁUG NIEGO, TO GRUPA NIEUDACZNIKÓW KTÓRZY POŚWIĘCILI ZA DUŻO CZASU NA SWOJĄ EDUKACJE, W DODATKU SĄ KIEPSCY W TYM CO ROBIĄ.NIE UMIEJĄ GO NAUCZYĆ :) I MAJA O TO PRETENSJE. ZDERZENIE LAT NAUKI  NIEADEKWATNE DO ZAROBKÓW CZYNI Z NAUCZYCIELI  GRUPĘ ŻYCIOWYCH FAJTŁAPÓW. NIEZARADNYCH. WYŚMIEWA SLOGANY, ŻE NAUKA SZKOLNA  JEST W ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZA (WIEMY ŻE NIE JEST )

MOTYWACJA DO NAUKI KIEPSKA. 

EMIL WIE ZE ŚWIAT WYMAGA PAPIERÓW SZKOLNYCH,TYLKO NIE ROZUMIE PO CO :)

-JEDNA Z NAUCZYCIELEK JEST DLA MNIE LEPSZA NIŻ JA SAM DLA SIEBIE. JEST TYLKO JEDEN MINUS. CAŁY CZAS MÓWI ŻE MAM SIĘ NA NIĄ PATRZEĆ,JAK PROWADZI LEKCJE. A JA MUSZE LEŻEĆ I PATRZEĆ W DÓŁ.  JEST TAK PASKUDNA I  BRZYDKA ŻE OD RAZU MNIE JEJ WIDOK DENERWUJE.

ZAWSZE MÓWIĘ EMILOWI W TAKICH SYTUACJACH, GDZIE MOŻE DOJŚĆ DO KONFLIKTU ABY  SYGNALIZOWAŁ PROBLEM.TERAZ JAKOŚ ZWĄTPIŁAM ;-}