W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
poniedziałek, 13 czerwca 2016

SMS, SMS REANIMACJA SZKOLNA.

JUŻ PRZYWYKŁAM DO REANIMACJI EMILA PRZEZ SMS.CZASAMI EMIL PISZE TREŚCI KTÓRE ZASKAKUJĄ. DALEJ GRONO PED. NIE POFATYGOWAŁO SIĘ ABY ODROBIĆ LEKCJE PR.PRACA  Z UCZNIEM Z ZESPOŁEM ASPERGERA.

PISAŁAM JUŻ O NAUCZYCIELCE KTÓRA EMILA OBRZYDZA, NIKT NIE MA ODWAGI ABY JEJ POWIEDZIEĆ DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE....EMIL  UCIEKA NA JEJ LEKCJACH W LEŻENIE NA ŁAWKACH, SZPERANIE W TELEFONIE,SIEDZENIE BOKIEM Z DALA OD NIEJ,  BYLE BY NIE PATRZEĆ...

DZIŚ SERIA SMS

EMIL

NO NIE NO ZARAZ SIĘ ZRZYGAM. ONA JEST OBLEŚNA. ZA ROK CHCE INNĄ.I ONA SIĘ DZIWI ZE CAŁY CZAS SIEDZĘ W TELEFONIE. SIEDZĘ BYLE BY SIĘ NA NIĄ NIE GAPIĆ.

JA.

POWIEDZ JEJ GRZECZNIE ŻE TAK SIĘ LEPIEJ SKUPIASZ, ZE SŁUCHASZ USZAMI

EMIL.

POWIEDZIAŁEM.POWIEDZIAŁA ZE JESTEM ROZKAPRYSZONY, WSZYSTKO MI PODAJĄ NA TACY I WSZYSTKO MI WOLNO A CO JA MAM JEJ POWIEDZIEĆ, ZE JEST PANI TAK ODRAŻAJĄCA ŻE MAM ODRUCH WYMIOTNY I AGRESJI.TO CHYBA NIE MIŁE NIE?

JA

NIE MIŁE.POWIEDZ JEJ ZE NIEKTÓRE BODŻCE TRUDNO CI ZNIEŚĆ I ZE ONA TEGO NIE ROZUMIE.DLATEGO UCIEKASZ W TELEFON .I NIE GRAJ ĆWOKU NA TELEFONIE NA LEKCJI!!!

EMIL

HAHAHA. 

JA

IDZ W PSYCHOLOGIE .W FOBIE ,NATRĘCTWA A NIE AGRESJE. 

EMIL

ONE ROZUMIEJĄ TYLKO SŁOWO SPIERDALAJ. NIE ROZUMIEJĄ PSYCHOLOGII.

JA

WYSIEDZISZ NA LEKCJI?

EMIL

NOOOO

UF....

;)

 ROZKAPRYSZONE DZIECKO...PRZYWYKŁAM. SZKODA ZE MAŁO KTÓRA NAUCZYCIELKA SIĘ ZASTANOWI NAD FUNKCJONOWANIEM TAKICH E. JAK RADZA SOBIE  W ŚWIECIE POKONUJĄC PRZESZKODY, NADWRAŻLIWOŚCI, NATRĘCTWA, DZIWACTWA ITP....MÓWIENIE ZE JEST ROZKAPRYSZONY NA PEWNO NIE POMAGA W BUDOWANIU WZAJEMNYCH RELACJI.

środa, 08 czerwca 2016

EMIL ZNOWU WRÓCIŁ SIĘ Z POD SZKOŁY. PRZYCHODZI DO SZKOŁY PO DZWONKU NA LEKCJE, ALE CZASEM ZDARZA SIĘ TAK, ŻE KORYTARZ JEST PEŁEN LUDZI I EMIL ZAWRACA DO DOMU. NIE JEST W STANIE PRZEDRZEĆ SIĘ PRZEZ LUDZKI BUSZ DO SWOJEJ KLASY.

-TO OBRZYDLIWE- MÓWI NA TŁUM LUDZI- TRACĘ ORIENTACJE I NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE, A JEDYNĄ MOJĄ OBRONĄ JEST ATAK. BIŁBYM TAM WSZYSTKICH NA OŚLEP. I POTEM WIESZ....WYWALENIE ZE SZKOŁY, POLICJA, NIE LUBIE, NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE,NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE....

-TO JEST FOBIA

-TO JA TO MAM !

;}

sobota, 04 czerwca 2016

CHCE ABY EMIL MI  TROCHĘ WSPÓŁCZUŁ :) 

-MAM NIEDOBRE WYNIKI KRWI I NISKIE CIŚNIENIE- MÓWIĘ MU O SWOIM STANIE ZDROWIA- MUSZE ZROBIĆ BADANIA, CZY NIE CHORUJE NA TO SAMO CO BABCIA.

- ZACHOROWAŁAŚ NA NAIWNOŚĆ I ŁATWOWIERNOŚĆ? NIE WIEM CZY OPRÓCZ SAMEGO ŻYCIA SĄ JAKIEŚ BADANIA I TESTY NA TĘ CHOROBĘ.

I TAK TO  WŁAŚNIE DOŚWIADCZAM TROSKI OD SYNA WŁASNEGO....

 

piątek, 27 maja 2016

ZACZEPIAM EMILA

-EJ,A JA NIE JESTEM TWOJA MATKĄ ULUBIONĄ I ŻYCZEŃ Z OKAZJI MATKI  NIE SKŁADASZ MATCE SWEJ?

- ZNAM CIĘ-POWIEDZIAŁ EMIL- I WIEM ZE NIE LUBISZ TYCH WSZYSTKICH CELEBRACJI. MOIM NAJLEPSZYM NA DZIŚ PREZENTEM JEST MILCZENIE I TYM SAMYM SPEŁNIĘ TWOJE OCZEKIWANIA. NIE BĘDĘ SIĘ DZIŚ DO CIEBIE ODZYWAŁ .

TO JEST NAPRAWDĘ SUPER PREZENT- CISZA!

środa, 18 maja 2016

IDĘ DO EMILA WKURZONA Z POGADANKĄ TYPU " NIC NIE ROBISZ W TYM DOMU A JA .... I TU DŁUGA LISTA MOICH ZASŁUG... 

-ROBIĘ! ROZWIJAM SIĘ. UCZĘ SIĘ. WPRAWDZIE POWOLI ALE TAKĄ MAM NATURĘ. CHODZĘ NA SIŁOWNIE.A TERAZ LEŻĘ ODPOCZYWAM PO ROZWIJANIU SWOJEJ  KORY  MÓZGOWEJ. OBECNIE JESTEM W FAZIE JEJ ZWIJANIA- MÓWI EMIL ROZWALONY NA ŁÓŻKU

ZWIJANIE PO ROZWIJANIU ...ON CAŁY CZAS JEST ZAROBIONY !

;-)