W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
piątek, 30 sierpnia 2013

WYDAWNICTWO LINIA NA SWEJ STRONIE UMIEŚCIŁO INFORMACJE ZE NIEBAWEM WYJDZIE TA KSIĄŻKA

"PATRZ MI W OCZY.MOJE ŻYCIE Z ZESPOŁEM ASPERGERA"

AUTOR JOHN ELDER ROBINSON  

 

JOHN ELDER ROBINSON   MA ZESPÓŁ ASPERGERA I ZAPĘDY PIROMAŃSKIE KTÓRE WYKORZYSTAŁ ZAWODOWO.TEN FAKT  NIEZWYKLE MNIE  UCIESZYŁ :)I  NIESPODZIEWANIE PODNIOSŁ NA DUCHU.KTO ZNA EMILA I JEGO HISTORIE PIROMAŃSKIE ,TEN WIE DLACZEGO.NIE MA TO JAK SPOTKAĆ  BRATA,SYNA?:)) DUCHOWEGO!

POLUBIŁAM AUTORA OD PIERWSZEGO WYWIADU.TAK JAK SIE LUBI ZESPÓŁ MUZYCZNY, JA POLUBIŁAM ZESPÓŁ ASPERGERA W TYM CZŁOWIEKU

SŁOWA KTÓRE MÓWI, ZNAM ,ALE DAWAJĄ NADZIEJE I POZYTYWNĄ ENERGIE.MYŚLE ŻE KSIĄŻKA BĘDZIE ROWNIEŻ ENERGETYCZNA A NAWET JESTEM TEGO PEWNA.

SZUKAJCIE JEJ NIEDŁUGO W KSIĘGARNIACH

...

CZYTAM EMILOWI  O SYRII.Z SAMEGO ATAKU INTERESUJE GO TYLO BROŃ. BROŃ MA LEKKO JABŁKOWY ZAPACH...I ZA JEDNYM RAZEM ZGNINEŁO PODNAD 1000 OSÓB

EMIL SIĘ ROZMARZYŁ I POWIEDZIAŁ

-SYRIA.....TO KRAJ DLA MNIE.CHCIAŁBYM ESPERYMENTOWAĆ.CHCIAŁBM MIEC TAKĄ BROŃ.UDOSKONALAŁBYM JĄ.TO JEST NAJBARDZIEJ PRZYJEMNA BROŃ DLA CZŁOWIEKA ZE WSZYSTKICH BRONI.POWIEM ZE NAWET TO JEST EKO -BROŃ.JAK WPADA WOJSKO.JEST STRZELANINA ,LUDZIE MAJA STRES.BOJA SIĘ. A BRON CHEMICZNA JEST PRZYJAZNA CZŁOWIEKOWI W SENSIE BÓLU.CHCIAŁBYM TAKIE TWORZYĆ.ŚWIAT NIE ZREZYGNUJE Z POSIADANIA BRONI.TO SIĘ JESZCZE BIERZE Z CZASÓW PITEKATROPUSÓW.KTO MA BROŃ TEN MA WŁADZE.A NIKT Z WŁADZY NIE ZREZYGNUJE.

EMILOWI NIE ŻAL LUDZI.LUDZI JEST ZA DUŻO NA ŚWIECIE.LUDZIE NIE POWINNI BYĆ POD OCHRONĄ.

LUDZIE NIE SĄ WARTOŚCIĄ CHOCIAZ ZAUWAZYŁ HUMANIZM BRONI ;0}....TAAA .

EMIL JEST ANTYHUMANISTA OD URODZENIA.

WOLNOŚĆ EKSPERYMENTÓW TO WARTOŚĆ.

CO ODRÓZNIA EMILA OD PSYCHOPATY.SAM CEL-LUDZIE MAŁO GO INTERESUJĄ.CELEM JEST PRZEPROWADZANIE UDANYCH EKSPERYMENTÓW A TE WYMAGAJĄ OFIAR.

.

środa, 28 sierpnia 2013

EMIL STOI NA MOJEJ  DRODZE.CHCE GO WYMINĄC I MÓWIE

-PRZEPRASZAM CIE!-I IDE ,BO OCZEKUJE ŻE SIĘ ODSUNIE.

-ALE NIC MI NIE ZROBIŁAS?!I NIE PCHAJ SIE NA MNIE!-JEST ZDZIWONY I NIE ZROZUMIAŁ MOICH INTENCJI

-CHCE ZEBYŚ SIĘ ODSUNAŁ.

-AAAA.TO CZEMU NIE MÓWISZ, ODSUŃ SIĘ,TYLKO SIĘ PACHASZ?

-POWIEDZIAŁAM "PRZEPRASZAM"

-NAJPIERW PRZEPRASZASZ BO WIESZ ZE SIĘ BĘDZIESZ PCHAĆ NA MNIE?

...

TAK WYGLADAJA ROZMOWY Z ASPERGEREM CO NIE ZAKUMAŁ JESZCZE WSZYSTKICH KODÓW,I TEGO ,ZE SŁOWO "PRZEPRASZAM" W SPECJALNYCH OKOLICZNOŚCIACH  ZNACZY- ODSUŃ SIĘ.

 

NIEKTÓRZY MOWIĄ ZE EMIL JEST CHAMEM.JEDYNYM UTRWALONYM ZWROTEM GRZECZNOŚCIOWYM JEST "DZIEN DOBRY".RESZTA TO BEZPOŚREDNIOŚĆ, KTÓREJ SPOŁECZEŃSTWO NIE DOCENIA :)

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

EMIL WRÓCIŁ Z WAKACJI .POCIĄGIEM 4 GODZINY.IDZIE MU CORAZ LEPIEJ TO SAMODZIELNE PODRÓŻOWANIE.

ZDZIWIŁO MNIE ,ZE NIE WYSYŁAŁ Z KAŻDEJ STACJI JAK MIAŁ W ZWYCZAJU, INFORMACJI ,ZE NP ŚMIERDZI...DUŻO LUDZI!...WYSIADAM!...NIE WYROBIE!...ŚMIERDZI GÓWNEM!...

SMSEM TRZEBA BYŁO PRZEPROWADZAĆ REANIMACJE ...NIE PANIKUJ!...TWOJE NOGI TEZ ŚMIEDZĄ I MUSIMY Z TYM ŻYĆ...JAK WYSIĄDZIESZ TRZEBA BEDZIE DZWONIĆ NA POLICJE...WYTRZYMAJ....

WIĘC  W TE STRONE BYŁA CISZA ,A POD KONIEC PODRÓŻY ZADZWONIŁ, ZE MAM PO NIEGO NIE WYCHODZIĆ NA DWORZEC.KOLEGA WYJDZIE.

OK.NIE MA PROBLEMU.TYLKO POTRZEBUJE SMSA ZE "WYSIADŁEM" I GO DOSTAJE.

 

JAK NIE WIDZIMY SIE PARE DNI WITAMY SIĘ JAK WYTRAWNI POLITYCY.UŚCISK DŁONI NA ODLEGŁOŚĆ METRA  I BROŃ BOŻE ŻADNYCH INNYCH GESTÓW.

-NIE BĘDZIEMY SIĘ CAŁOWAĆ???-RZUCAM ZACZEPNIE,PRZECIEZ WIEM  ZE UNIKA TAKIEJ BLISKOŚCI.

-WOLE MŁODSZE!!!- EMIL RZUCA PLECAK NA ŁÓŻKO-WYNUDZIŁEM SIĘ,ALE POTRZEBOWAŁEM TEJ NUDY.W NUDZIE CZAS PŁYNIE WOLNIEJ.POTRZEBOWAŁEM SPOWOLNIENIA.ŻYCIE JAKIES DŁUŻSZE JEST WTEDY....TERAZ OSTATNI TYDZIEŃ WAKACJI WIĘC ZASZALEJE...

-OSZCZĘDZ MNIE-ZDĄZYŁAM WYMAMROTAĆ ZANIM TRZASNAŁ DRZWIAMI.

KOLEGA CZEKAŁ PRZED BLOKIEM.

...

NAJBARDZIEJ PRZYJEMNE SĄ  WŁAŚNIE TAKIE  SYTUACJE Z KTÓRYCH NIC NIE WYNIKA!!

JEST ZWYCZAJNIE.

:)

środa, 21 sierpnia 2013

KIEDY PROKURATURA NIE DOPATRZYŁA SIĘ PRZESTĘPSTWA W TYM, ZE DOROSŁY MĘŻCZYNA GROZI EMILOWI I PRZYKŁADA MU NARZEDZIE DO OKA I STRASZY,BYŁAM PEWNA ZE TAK SAMO NIEDOPATRZY SIĘ W MOJEJ SKARDZE NA PRACĘ POLICJANTKI,

W MYŚL 

KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE!

I UMORZĄ SKARGĘ JAKO BEZZASADNĄ.

NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ ZE PROKURATURA KTÓRA WSPÓŁPRACUJE Z TUBYLCZĄ POLICJĄ ODDELEGUJE  MOJA SKARGĘ DO INNEJ PROKURATURY-DALEKIEJ, PONIEWAZ JAK UZASADNILI ,MOGĄ NIEOBIEKTYWNIE OCENIĆ SYTUACJE.

INNA PROKURATURA WSZCZEŁA ŚLEDZTWO W SPRAWIE SPORZĄDZANEJ DOKUMENTACJI OD  "OKA" I BADA CZY DOSZŁO DO NIEDOPEŁNIENIEA OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH PRZEZ FUNKCJONARIUSZY POLICJI.

MOZE TA DALEKA PROKURATURA  ZBADA,CZY SŁUSZNIE UZNANO IZ MĘŻCZYZNA KTÓRY NEKAŁ EMILA I  PRZYŁOŻYL KLUCZ DO JEGO OKA NIE POPEŁNIŁ CZYNU ZABRONIONEGO!PRZED EMILEM DALEJ UKRYWAM TĘ INFORMACJE ;}PONIEWAZ JEGO UMYSŁ PĘDEM ZAKODUJE ZE STRASZENIE LUDZI JEST W TYM KRAJU DOZWOLONE.

SPRAWY POLICJANTKI NIE UMORZONO ,PODJĘTO DZIAŁNIA ZWANE ŚLEDZTWEM ,CO JESZCZE NIC NIE ZNACZY.NIE MAM ZŁUDZEŃ.JESTEM WEWNĘTRZNIE PRZYGOTOWANA DO PORAŻEK NA LINI WYMIAR SPRAWIDLIWOSCI-SZARY OBYWATEL.ALE TEZ CHĘTNIE SIĘ MIŁO ROZCZARUJE.NIE ZALEZY MI NA UKARANIU POLICJANTKI.CHCE ZEBY SĄD ODSZCZEKAŁ TO CO ZASĄDZIŁ.UNIEWINNIŁ NIEWINNEGO.

EMIL TĘ LEKCJE SĄDU WYKORZYTUJE NA DZIŚ.JAK COŚ SIĘ DZIEJE I MA CZUJA ZE MOŻE OBRÓCIĆ SIĘ PRZECIWKO NIEMU-ZWIEWA.I DALEJ MA DO MNIE PRETENSJE ZA ZŁE WYCHOWANIE....

BO KOLEGA KTÓRY BYŁ Z NIM I STRZELAŁ-Z JARZĘBINY- ZWIAŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA I JEST NIEWINNY, A ON FRAJER NIE DOŚĆ ZE ZOSTAŁ Z POSZKODOWANYM,ODPROWADZIŁ GO DO DOMU I PRZYSZEDŁ JESZCZE RAZ PRZEPROSIĆ ZOSTAŁ UZNANY ZA ZDEMORALIZOWANEGO.TO JEST MOJA WINA ZE ZMUSZAM GO TO TAKICH GŁUPICH ZACHOWAŃ....

 
1 , 2 , 3