W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
czwartek, 30 maja 2013

 ROZMOWA Z TUBYLCZYM POLICJANTEM UJAWNIŁA ZE POLICJANTKA Z TEGO WPISU  NIE ZANOTOWAŁA NIGDZIE MOJEGO ZGŁOSZENIA Z 2011 ROKU O NĘKANIE EMILA.(JAK DOBRZE ZE JEST BLOG ,MOGŁAM PODAC Z DOKŁADNOŚCIĄ CO DO DNIA ZGŁOSZENIE.)

NIE ZNAM SIĘ NA PROCEDURACH POLICYJNYCH I SKORO PRZYSZŁA  W 2011 ROKU DO MOJEGO DOMU, MYŚLAŁAM ZE MA TAK BYĆ I ZE WSZYSTKIE PROCEDURY SĄ PRZEPROWADZONE PRAWIDŁOWO.PANI WIDOCZNIE  UZNAŁA ZE MOJA SKARGA JEST BEZZASADNA I ZAPEWNE SKARGA PRZESTAŁA ISTNIEĆ ,WRAZ Z ZAMKNIĘCIEM PRZEZ NIĄ DRZWI MIESZKANIA.

PRZYPOMNIAŁO MI SIE ,ALE WTEDY WCALE NIE WZBUDZIŁO TO MOJEGO NIEPOKOJU ,A WRĘCZ PRZECIWNIE,POMYŚLALAM ZE JEST ŻYCZLIWA I POMOCNA,IWONA DAŁA MI NUMER TELEFONU POD KTÓRY MOGĘ DZWONIĆ BEZPOŚREDNIO DO NIEJ.DLATEGO KIEDY ZAISTNIAŁ TEN INCYDENT PIERWSZY Z NĘKANIEM,ZADZWONIŁAM BEZPOŚREDNIO DO NIEJ I ONA ZARAZ PRZYJECHAŁA.NUMER NA SZCZESCIE ZACHOWALAM W TELEFONIE.

TERAZ POLICJANT PRZYGOTOWUJAC MATERIAŁ DO PROKURATURY MA  ZGŁOSZENIE JEDNO.TO OSTAtNIE.JEDNO ZGŁOSZENIE NIE JEST NĘKANIEM DŁUGOFALOWYM TYLKO JAKIMŚ EPIZODEM.CO NIE JEST PRAWDĄ,BO EMIL BYŁ NARAŻANY  NA WYZWISKA ŚWIRA PRZY KAZDYM PRZYPADKOWYM SPOTKANIU "TY KAPUSIU""SPIERDALAJ POSKARZYC SIĘ MAMUSI" .SKAD W TAKIM RAZIE OWY MĘŻCZYZNA  WIE O NASZYM KAPOWANIU,SKORO WEDŁUG POLICJANTKI IWONY NIE ZGŁASZĄŁAM NĘKANIA NA POLICJE?

POSTĘPOWANIE POLICJANTKI IWONY NARAZILO EMILA ,NAS NA ESKALACJE PRZEMOCY.GDYBY ZARAGOWAŁA POPRAWNIE, BYC MOZE JEJ ZNAJOMY BY NAS WIĘCEJ NIE NĘKAŁ I NIE RZUCIŁBY SIE NA EMILA Z GROZBAMI USZKODZENIA OKA,NIE WYZYWAŁ NA ULICY.

BYC MOZE SPRAWA "OKA" PRZEBIEGAŁABY INACZEJ ,BO CAŁY MATERIAŁ DOWODOWY TEZ ZBIERAŁA POLICJANTKA IWONA.WSZYSCY BIORĄCY UDZIAŁ W SPRAWIE "OKA",TO KOLEDZY I PRZYJACIELE KRÓLIKA .....OPRÓCZ MNIE I EMILA.

 

 

 

 

 

wtorek, 28 maja 2013

-EMIIIL?-PYTAM-CZY WIERZYSZ W ŻYCIE POZAGROBOWE?

-TAK.TERAZ ZYJE PO ZA GROBEM.I WIERZE ZE ZYJE-ODPOWIADA EMIL

:)

niedziela, 26 maja 2013

W DZIEN MATKI EMIL MIAŁ PODŁY HUMOR.SPOTKAŁAM EMILA RAZEM Z KOLEGAMI,ZACZEPIŁAM O COŚ BZDURNEGO A TEN  ZACZĄŁ SIĘ  POPISYWAC CHAMSKO.ZACZAŁ MÓWIC DO MNIE W SPOSÓB......ZDENERWOWAŁ MNIE.

 JAKO MATKA MYŚLAŁAM O ZEMŚCIE NA WŁASNYM DZIECKU.

-NIE DAŁES MI ŻADNEGO PREZENTU NA DZIEN MATKI-UPOMNIAŁAM SIĘ

-CO CHCESZ?

-CHCE ,ZEBYS ZE MNĄ ZATAŃCZYŁ

ZEMSTA.EMIL NIE LUBI ANI MUZYKI ANI TAŃCÓW

-JUZ SIĘ BOJĘ-MÓWIŁ EMIL JAK SZYKOWAŁAM SPRZĘT :)

WŁĄCZYŁAM MODEREN TALKING,CHCIAŁAM TYLKO JEDEN CAŁY  TANIEC I W DZIEN MATKI EMIL POCZUŁ SIĘ ZOBOWIĄZANY,SKAKAŁ CAŁE 4 MINUTY W PARZE Z WŁASNĄ MATKĄ.W POŁOWIE PIOSENKI ZACZAŁ NAWET PODŚPIEWYWAC REFEREN,SMIAĆ SIĘ I WYGŁUPIAĆ

-NAPEWNO NIKOMU NIE POWIEM CO DAŁEM SWOJEJ MATCE NA DZIEN MATKI.TO JUZ MUSI BYC TAJEMNICA.TO CHYBA KARA MIEĆ DZIWNĄ MATKĘ.WOLAŁBYM ZEBYS MNIE ZWYZYWAŁA NIZ TAŃCZYĆ.

-DZIS JEST DZIEN SPECJALNY -MÓWIE-TYLKO RAZ W ROKU JEST DZIEN MATKI!

-KAŻDY DZIEŃ JEST TYLKO RAZ W ROKU!!!-KWITUJE EMIL SWOIM PONURYM GŁOSEM

;)

piątek, 24 maja 2013

ROK 2011.

KIEDY WYDARZYŁ SIĘ WYPADEK Z OKIEM PRZYSZŁA SPISAC DO NASZEGO DOMU ZEZNANIA POLICJANTKA, NAZWIJMY JĄ IWONA.TA SAMA PANI DOWIEDZIAŁA SIĘ OD NAS ZE W STRZELANIU BRAŁ UDZIAŁ JESZCZE INNY CHŁOPIEC.MIAŁA SPISYWAĆ JEGO ZEZNANIA.

PARE DNI PÓZNIEJ ZGŁOSIŁAM NĘKANIE  NIEZNANEGO OSOBNIKA KTÓRY WYZYWA MOJE DZIECI,  A EMILA SZARPIE ZA KAPTUR "ZA OKO'.DO DOMU PRZYJECHAŁA POLICJANTKA IWONA ZEBY SPISAC ZEZNANIE. NIE WIEDZIAŁAM KIM BYŁ OWY MĘZCZYZNA,EMIL UMIAŁ OPISAĆ TYLKO JEGO WYGLĄD. WIEDZIELIŚMY  TYLE ,ZE TO RODZINA POSZKODOWANEGO CHŁOPCA OD OKA.POLICJA MIAŁA USTALIĆ KIM BYŁ I PEWNIE USTALIŁA BO MĘZCZYZNA ZACZEPIAŁ EMILA SŁOWAMI "TY KAPUSIU" ...POLICJANTKA IWONA SPISUJAC ZEZNANIA POWIEDZIAŁA ZE NIE MA W JEGO SŁOWACH GRÓZB POZBAWIENIA ZDROWIA I ZYCIA..DALSZE POSTĘPOWANIE POLICJI WOBEC TEGO MĘŻCZYZNY NIE BYŁO  MI ZNANE.

ROK 2013

TEN SAM MĘZCZYNA GROZI EMILOWI ZE MU WYDŁUBIE OKO.ZGŁASZAM TEN FAKT NA POLICJE,MÓWIE ZE PIERWSZE ZAWIADOMIENIE PRZYJMOWAŁA PANI IWONA.POLICJANT NA DYZURZE MÓWI ZEBY ZAWIADOMIENIE ZGŁOSIĆ DO NIEJ.CZEKAMY NA PANIĄ IWONĘ.

PANI IWONA WYPIERA SIĘ, ZE ONA ODE MNIE ZADNEGO ZAWIADOMIENIA W 2011 ROKU NIE PRZYJMOWAŁA,ZE  MUSIALO MI SIĘ  COŚ POMYLIĆ.ZE NAPEWNO....ZE TYLE POLICJANTEK JEST ...

ZNAM TYLKO  JEDNĄ  POLICJANATKĘ!IWONĘ.ZADNEJ INNEJ NAWET NIE WIDZIAŁAM W PIERDZISZEWIE, WIĘC PAMIĘTAM JĄ DOSKONALE.PIERWSZA MYŚL,MA TYLE SPRAW ,MOGŁA ZAPOMNIEĆ.PRZECIEZ MOŻNA SPRAWDZIĆ ZGŁOSZENIE Z 2011 ROKU I INTEREWENCJE.

ZEZNANIA SPISUJE INNY POLICJANT KTÓRY PYTA MI SIĘ ZE 3 RAZY O ZGŁOSZENIE W 2011.MÓWIE ZE BYŁO NAPEWNO,ZE PANI IWONA...

I W ZASADZIE SPRAWA MOGŁA BY SIĘ ZAKOŃCZYĆ NA TYM CO POWYŻEJ ,GDYBYM NIE WIDZIAŁA PANI POLICJANTKI  IWONY POD REKĘ Z MAMĄ CHŁOPCA POSZKODOWANEGO "OD OKA" .I NIE WYGLĄDAŁO TO NA LUŻNĄ ZNAJOMOŚĆ. TKNIĘTA TYM WIDOKIEM WESZŁAM NA JEJ PROFIL  FB I W ZNAJOMYCH PANI IWONY ZOBACZYŁAM,MAME POSZKODOWANEGO I  ŻONĘ  FACETA OD GRÓZB.ŻONA FACETA I MAMA POSZKODOWANEGO CHŁOPCA TO SIOSTRY

....BINGO.WSZYSCY ZNAJOMI KRÓLIKA W JEDNYM MIEJSCU.U POLICJANTKI IWONY.

CO MAM SOBIE MYŚLEĆ?

ZASTANAWIAM SIĘ ,JAKI MATERIAŁ DOWODOWY OSTARCZYŁA POLICJA DO SĄDU O USZKODZENIE OKA.CZY BYŁ RZETELNY I ZGODNY Z NASZYMI ZEZNANIAMI?CZY KOLESIOSTWO JEDNAK PRZEWAZYŁO ?CZY MATERIAŁ POLICYJNY MIAŁ WPŁYW NA PODJĘCIE PRZEZ SĄD DECYZJI O WYROKU?

CZY ZGŁOSZENIE PIERWSZEJ SZARPANKI W 2011 ROKU  ISTNIEJE? CZY POLICJANTKA IWONA NIE ZAPAMIĘTAŁA  INTEREWENCJI U SWOJEGO KOLEGI?

TAK BARDZO SIĘ WYPIERAŁA....

CZY PANI IWONA SWOIM KUMPLOM NIE PRZEKAZAŁA INFORMACJI ZANIM URUCHOMIŁA SIĘ POLICYJNA PROCEDURA?

A MOZE JEST UCZCIWA,TYLKO NIEPAMIĘTLIWA?

 ZAPALIŁ MI SIĘ CZERWONY KOGUT,PIĘTRZĄ PYTANIA I  COS MI TU NIE GRA....I TROSZKU  ŚMIERDZI.

PIEPRZONE MAŁE MIASTECZKA.

czwartek, 23 maja 2013

FAJNIE JEST UCZESTNICZYĆ W PASJI DZIECKA.FAJNIE TĘ PASJE WZMACNIAĆ.

FAJNIE JAK RODZIC ZAZDRASZCZA DZIECKU KONSEKWENCJI W POGŁEBIANIU PASJI A DZIECKO ODDAJE SIĘ NA 100%.FAJNIE JAK PASJA ZATACZA SZERSZE KRĘGI I PRZENOSI SIĘ NA INNE DZIEDZINY ŻYCIA NP ZDROWE ODŻYWIANIE.

FAJNIE WSPOLNIE ŚLEDZIĆ LOS IDOLA.CO POWIE IDOL JEST PRAWIE ŚWIĘTE.JAK MÓWI I WYRAZA MYSLI  IDOL ,TAK SAMO ;}

SLEDZIMY IDOLA W PRASIE  ,KTÓREMU NP ZEPSUŁO SIĘ AUTO I WSPÓLNIE Z DZIECKIEM CZYTAMY NEWSY....FAJNIE? WSZYSTKO JEST  FAJNE ,TYLKO DLACZEGO  TYM CHOLERNYM IDOLEM JEST HARDKOROWY KOKSU!? :) 

:)

 
1 , 2 , 3