W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
czwartek, 31 maja 2007

PANI Z PORADNI PEDAGOGICZNEJ POWIEDZIAŁA,ZE NIE MIELI JESZCZE PACJENTA Z DIAGNOZĄ AUTYZM ATYPOWY Z NORMĄ INTELEKTUALNĄ. BEZ NORMY, JAKIŚ SERWIS NAUKI JEST W PIERDZISZEWIE.SZKOŁA SPECJALNA.Z NORMA NIE PASUJE ANI DO SPECJALNEJ ,A O MASOWEJ TO NAWET NIE MYŚLĘ.

EMILA TŁUMY BOLĄ.

W SZKOLE EMILOWEJ POWSTANIE KLASA AUTYSTYCZNA,JEST POTRZEBA I JEST KLASA.CIESZY MNIE TO PRZEOGROMNIE ,W TEJ SZKÓŁCE  NIE ROZKŁADAJĄ RĄK, NIE MÓWIĄ DUPA ,NIC NIE DA SIE ZROBIĆ. TROJE UCZNIÓW W KLASIE BĘDZIE.OBOK KLASA SPECJALNA I INTEGRACYJNA.CZYLI DLA EMILA NIC SIE NIE ZMIENI,EMIL RAZEM Z DZIEĆMI ALE OSOBNO.NIECH SIE ROZSIĄDZIE,UTWIERDZI,ROZSMAKUJE,ZAKOTWICZY ZOBACZY ZE SZKOŁA TO NIE CIERPIENIE I CIĄGŁA WALKA.TA PRZESZŁOŚĆ DOŚWIADCZONA ZE SZKOŁY MASOWEJ SIE WLECZE,NA SAMO WSPOMNIENIE EMIL DOSTAJE DRGAWEK.NIE MÓWIĄC JUZ O DAWNEJ NAUCZYCIELCE.MIAŁ FOBIE SZKOLNĄ O KTÓREJ CZYTAŁAM TYLKO Z KSIĄŻEK,ZE NA WSPOMNIENIE LUDZIE PUSZCZAJĄ PAWIA.EMIL PUSZCZAŁ,COFAŁ SIĘ.TERAZ JAK SPOTYKAMY LUDZI KTÓRZY GO PAMIĘTAJĄ Z TAMTEGO OKRESU WYGLĄDA NA CUDOWNE UZDROWIONEGO.

CZARY?

TAKIE NAM UROSŁY CUDA.FACET KTÓRY CHODZIŁ ZA PIESKAMI JESZCZE PRZED ICH URODZENIEM ,ROZMYSLIŁ SIE.STWIERDZIŁ ZE WOLI WILCZURA!DZIECIOM TRUDNO  BĘDZIE SIĘ ROZSTAĆ  JAK ZJAWI SIE KUPIEC...

 ZWANY ELWIS

ZWANY ŁILI

środa, 30 maja 2007

WCZORAJ

-JAK BYŁO W SZKOLE!

CISZA.

-FAJNIE BYŁO?

CISZA

-CO ROBIŁEŚ?

CISZA

-A JAKĄ OCENE BYŚ WYSTAWIŁ PANIOM ZA DZISIEJSZY DZIEŃ?JAK SIE SPRAWOWAŁY? OD JEDYNKI DO SZÓSKI .PANI DYREKTOR CO BY DOSTAŁA? PANI WYCHOWAWCZYNI?

NO, POSYPAŁY SIE OCENY .HEHE.OCENIANIE INNYCH JEST CHYBA NATURĄ CZŁOWIEKA I ILE PRZYJEMNOŚCI DAJE ,I JAK JĘZYKI ROZWIĄZUJE...:)

DZIS PROSTO ZE SZKOŁY...

-POSTAWIŁBYM MOJEJ PANI DZISIAJ SZÓSTKE !!!!!

TO BYŁ DOBRY DZIEŃ W SZKOLE.

TRZY MIESIĄCE ODSTWAWIALISMY DEPAKINE,POWOLUTKU ,POMALUTKU.JUZ 5 DZIEN EMIL NIE BIERZE.NA EPI ZOSTAŁ TOPAMAX.

DEPA  LEKKO ZAMULA ,CZASAMI ZABIERAŁA SŁOWA, NIEPOZWALAŁA PRZYPOMNIEĆ INNYCH.STABILIZOWAŁA NASTRÓJ ALE CZY JA WIEM CZY TAK BARDZO JAK WIERZA W TO LEKARZE? CHYBA NIE.NIE U NAS.

Z OKAZJI STRAJKÓW NIE WYKONAMY BADANIA NA MAŁOPŁYTKOWOŚC.MOZE JUTRO LEKARZE BĘDĄ ŁASKAWI I DADZA NAM SKIEROWANIE?  NA EPI PEDIATRA WYPISAŁA RECEPTE .BO ZAGROŻENIE ŻYCIA ,ALE NA ROBALE JUŻ NIE.MA ZASADY KOBITA.JAK STRAJK TO STRAJK ;)

EMIL JEST GŁOSNY.ZA GŁOSNY.ŚPIEWEM I KRZYKIEM WYKAŃCZA DOMOWNIKÓW.APOGEUM ZAWSZE W GODZINACH NOCNYCH ,WTEDY STAJE SIE TEZ GŁODNY.

I JUZ POSTANOWIONE.EMIL JEDZIE NA WCZASY Z BARDZO WAŻNĄ OSOBĄ A JA POŚWIĘCAM TEN CZAS MŁODSZEJ.

SIOSTRA BARDZO SIE CIESZY ,ZE RAZEM  SPĘDZIMY PARE DNI,RAZEM!!! TYLKO WE DWIE NA ZAPRZYJAZNIONEJ WSI.ODPOCZNIEMY .JUZ ZA 30 DNI.

poniedziałek, 28 maja 2007

-EMIL, KTO TO JEST MATKA POLKA?-PYTAM

-TA CO WALCZY O PUCHAR LIGI MISTRZÓW.

-A JA W JAKIEJ LIDZE?

-TY JESTEŚ  MATKA POLNA!

:)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8