W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
piątek, 28 marca 2014

-PRZYZWYCZAIŁEM SIĘ, ŻE MÓWIĄ O MNIE ŻLE!!!-POWIEDZIAŁ EMIL-I JAK MI "TA KOBIETA"  POWIEDZIAŁA ,ŻE KIEDYŚ BYŁEM WARIAT I  CAŁY CZAS KRZYCZAŁEM, A TERAZ TAKI ZRÓWNOWAŻONY,PRZYSTOJNY I FAJNY SIĘ ZROBIŁEM, TO NIE WIEM JAK MAM SIĘ ZACHOWAĆ?...POWIEDZIAŁEM  JEJ TEŻ KOMPLEMENT!ŻE TEŻ SIĘ ZMIENIŁA ,NA ZRÓWNOWAŻONĄ,BO PRZESTAŁA SIĘ NA MNIE DRZEĆ!

:)))

KOMPLEMENT ZA KOMPLEMENT ;)

TYLKO OKAZAŁO SIĘ ŻE  LUDZIE DOROŚLI NIE LUBIĄ  KOMPLEMENTÓW...KTÓRE SAMI ROZDAJĄ

.

czwartek, 27 marca 2014

 W TYGODNIKU POWSZECHNYM BĘDZIE MAŁA WZMIANKA O BLOGU ,WIĘC WYKORZYSTAM TEN CZAS WZMOŻONEGO RUCHU, NA PRZYPOMNIENIE NASZEJ ŚWIETNEJ KSIĄŻKI!

 

 

 ALE BARDZIEJ CIESZĄCYM  POWODEM , JEST MOJA ROZMOWA Z PEWNĄ MAMĄ KTÓRA PRZYSZŁA POGADAĆ.DAŁAM JEJ  "INNE ALE NIE GORSZE"

TO CO POWIEDZIAŁA W ZASADZIE JEST ŚWIETNĄ REKLAMĄ  I POTWIERDZENIEM ŻE KSIĄŻKA SPEŁNIA WAŻNĄ FUNKCJE.

...TA KSIĄŻKA DAŁA MI ODWAGĘ.TY WIESZ JAK CIĘŻKO JEST KIEDY SYN PRZEKLINA  W SKLEPIE I LUDZIE WIDZĄ SZEŚCIOLATKA ,JAK WYZYWA MATKĘ OD NAJGORSZYCH....KULIŁAM USZY I PŁAKAĆ MI SIĘ CHCIAŁO.TERAZ POWOLI ZACZYNAM MIEĆ W DUPIE CO LUDZIE POWIEDZĄ.JAK TE MATKI Z KSIĄŻKI DAJĄ RADE, JA TEZ DAM!!!WE MNIE JEST BUNT ,ALE CZUŁAM SIĘ JAKAŚ ZASTRASZANA PRZEZ LUDZI....IŚĆ DO PRZODU.TA KSIĄŻKA MÓWI O TYM ŻEBY IŚĆ DO PRZODU!

SYNEK TEJ KOBIETY JEST W TRAKCIE DIAGNOZY.PODEJRZEWAJĄ  ZESPÓŁ TOURETTA


wtorek, 25 marca 2014

ROZMAWIAMY Z EMILEM O TYM CO SIĘ DZIEJE W SEJMIE.RODZICE DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH CHCĄ PODWYŻSZENIA ŚWIADCZEŃ.CZYTAM EMILOWI NIEKTÓRE KOMENTARZE ,TE O EUTANAZJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ALBO O ROSZCZENIOWYCH RODZICACH.

-ŚWIADCZENIA POWINNI ROZDZIELAĆ LOGICZNIE-POWIEDZIAŁ EMIL-NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY POWINNI DOSTAWAĆ NIE CI NAJBARDZIEJ CHORZY, ALE CI KTÓRZY MOGLI BY JE W PRZYSZŁOŚCI  ODDAĆ...TAKI JA....Z NISKIEGO FUNKCJONOWANIA W PODSTAWÓWCE WSKOCZYŁEM NA POZIOM ŚREDNI,A TERAZ TO JA MAM POZIOM KRÓLEWSKI.ZA JAKIŚ CZAS BĘDĘ NAJBOGATSZYM CZŁOWIEKIEM W POLSCE I PREMIER BĘDZIE MNIE POKAZYWAŁ W TV. ZE TO DZIĘKI NIEMU ....IDZ DO SEJMU I POWIEDZ  MU ,ZE MOŻE MU SIĘ TO  OPŁACAĆ!!!

TAKI RODZAJ POŻYCZKI PAŃSTWOWEJ?

INNA MYŚL EMILA O WALCZĄCYCH W SEJMIE

-NIECH PRZEBIORĄ SIĘ W DRESY I NAWALAJĄ POLITYKÓW  BEJSBOLAMI.CO ZA RÓŻNICA ,BYCIE "DRESEM" CZY AUTYSTĄ,CZY INNYM NIEPEŁNOSPRAWNYM ....I TAK MÓWIĄ  ZLE ...

...

poniedziałek, 24 marca 2014

W BEZSENNĄ NOC EMIL,ŁAZI PO DOMU.COŚ GOTUJE ,KIEDY JEST W KUCHNI TO JAKBY ZAPROSIŁ ORKIESTRĘ,PUKA STUKA DZWIĘCZY.GRZECHOCZE.EMIL  MA TYLKO DWIE RĘCE I NIE WIEM JAK ON UMIE TYMI DWIEMA TLE HAŁASU NARAZ.SŁYSZE JAK COŚ WYSYPUJE,COŚ MU WIECZNIE SPADA,Z CZYMŚ NIE TRAFIA,KLNIE.

SŁYCHAĆ, ZE Z JEGO MOTORYKĄ COŚ NIE TAK.

O PIĄTEJ RANO JUŻ NIE WYTRZYMAŁ SAMOTNOŚCI I ZROBIŁ NAM POBUDKĘ.DISCO ZAGRAŁO....

NAWET ORYCZEĆ GO NIE SPOSÓB BO HUMOR MIAŁ WYŚMIENITY I KAŻDEMU Z DOMOWNIKÓW PRZYNIÓSŁ ŚNIADANIE.5 RANO! DISCO ,TOSTY,KECZUP ,KAWA...

-OJ RAZ KIEDYŚ MI SIĘ ZDARZA TAK WSPANIAŁY PORANEK.NIE MARUDZIŁABYŚ!!!!-ZGANIŁ MNIE ZA NIECIESZENIE SIĘ CHWILĄ O PIĄTEJ  RANO.-WYŚPIMY SIĘ W POŁUDNIE.

ZADECYDOWAŁ.

Z SIOSTRĄ ŻUJEMY ŚNIADANIE NIEMARAWO,DISCO NAPARZA...

SIOSTRZE ZROBIŁ KANAPKĘ DO SZKOŁY.ZAPAKOWAŁ.POTEM POSTANOWIŁ ZROBIĆ TRENING KARDIO PRZED SZKOŁĄ.UBRAŁ SIĘ W BIAŁĄ KOSZULE DO SZKOŁY I POSZEDŁ BEZ PLECAKA NA LEKCJE.ZAPOMNIAŁ.A JA NIE PRZYPOMNIAŁAM.

TAKI RODZINNY CZAS O PORANKU!

sobota, 22 marca 2014

ZAPUKAŁA DO NASZYCH DRZWI POLICJA.NIC GROZNEGO.

DRZWI OTWORZYŁ EMIL

-MOŻEMY WEJŚĆ?-ZAPYTAŁA POLICJA

-TAK...-ZGODZIŁ SIĘ EMIL-ALE MUSICIE ŚCIĄGNĄĆ BUTY!

;0)

 JAJCARZ.

POLICJA ZACHOWAŁA KAMIENNĄ TWARZ,ALBO UDAŁA ZE TEGO  NIE SŁYSZY....

 
1 , 2 , 3 , 4