W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
piątek, 29 listopada 2013

DOPADŁO MNIE PIERWSZE PRZEZIĘBIENIE TEJ JESIENI.SŁANIAM SIĘ I BUDZĘ EMILA DO SZKOŁY.EMIL SAM Z SIEBIE TO NIGDY ....JAKOŚ NIE OGARNIA CZASU.CO RANO TO SAMO I NIEŚMIERTELNE PYTANIE EMILA PRZED WYJŚCIEM.

-BRAĆ DZIŚ PLECAK?

JAK NIE ODPOWIEM

-BRAĆ!

TO WYJDZIE BEZ.

JUŻ NIE ROZRÓŻNIAM CZY ON TAKI ZAKRĘCONY Z NATURY, CZY ZAKRĘCONOŚĆ MA WYUCZONĄ PRZEZ LATA ,WYPYCHANY DO SZKOŁY.

DZIŚ GO PROSZĘ ŻEBY OSZCZĘDZIŁ MNIE

-NIE MAM ENERGI.WEŻ SIĘ ZORGANIZUJ!

EMIL LEŻY I ANI DRGNIE

NIE MA WYJŚCIA.TRZEBA RYTUAŁ ODBĘBNIĆ ALE MAMRAM PRZY TYM....

-WIDZISZ -MÓWI EMIL-MASZ ENERGIE.POTRAFIĘ JĄ Z CIEBIE WYDOBYĆ.ENERGIA TO ENERGIA.NIE WAŻNE Z JAKIEGO ŻRÓDŁA  POCHODZI.

;]

MIAŁAM  OCHOTĘ POWIEDZIEĆ-TY ŚWINO ,ALE ZAMILKŁAM ,BO BOLI MNIE GARDŁO.

środa, 27 listopada 2013

PROKURATURA UMORZYŁA POSTĘPOWANIE WOBEC POLICJANTKI IWONY,-PRZYPOMNIENIE ZDARZENIA) ,TWIERDZĄC ZE  Z POWODU BRAKU DANYCH, DOSTATECZNIE UZASADNIAJĄCYCH ,ZE DZIAŁAŁA  NA SZKODĘ NIELETNIEGO,UMARZA.
PRZYPOMNĘ.
EMIL BYŁ CYKLICZNIE ATAKOWANY PRZEZ DOROSŁEGO MĘŻCZYZNĘ STRASZONY I SZARPANY.OSTATNI INCYDENT; FACET PRZYŁOŻYŁ KLUCZ DO EMILA OKA I STRASZYŁ ZE MU JE "WYPIERDOLI " ,SKOŃCZYŁO SIĘ UMORZENIEM.PROKURATURA NIE DOPATRZYŁA SIĘ W ZASTRASZANIU, CZYNU ZABRONIONEGO.

CZŁOWIEK KTÓRY ATAKOWAŁ EMILA ,OKAZAŁ SIĘ DOBRYM ZNAJOMYM PANI POLICJANT IWONY, KTÓRA PRZYJMOWAŁA WSZYSTKIE MOJE  ZGŁOSZENIA.
W POSTĘPOWANIU PROKURATURY OKAZAŁO SIĘ ,ZE POLICJA NA WSI NIE DYSPONUJE ŻADNYMI TELEFONAMI ODE MNIE PROSZĄCYMI O INTERWENCJE.

WYCHODZI NA TO ,ZE OD 2011 ROKU ROBIĘ NA BLOGU WPISY O ZDARZENIU,KTÓRE NIE MIAŁY  MIEJSCA.ZE DZWONIŁAM DO NIE WIADOMO KOGO, I NIE WIADOMO KTO PRZYCHODZIŁ DO DOMU SPISYWAĆ ZEZNANIA.OD TRZECH LAT ORGANIZUJE JAKIŚ SPISEK SZKALUJĄCY POLICJANTKĘ IWONĘ!!!


ZDANIE Z UZASADNIENIA:
-POLICJANTKA IWONA "WSKAZAŁA ŻE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ GDYBYM ZGŁASZAŁA POPEŁNIENIE PRZESTĘPSTWA TO ONA BY JE PRZYJĘŁA"

WYCHODZI NA TO ,ZE BYŁAM ZA MAŁO PEWNA SWOJEGO  ZGŁASZANIA?

DATA NA DOKUMENCIE  Z PROKURATURY JEST Z  30.10.2013 A DOSTAŁAM JE 27.11.2013...SZŁO CHYBA NA PIECHOTĘ.


I RZECZ KTÓRA MNIE ZDUMIAŁA


POD DOKUMENTEM  WIDNIEJE PODPIS , ODRĘCZNIE NAPISANE MOJE IMIĘ I NAZWISKO.PODPIS  SUGERUJE ZE  ZAPOZNAŁAM SIĘ  Z TREŚCIĄ  POSTANOWIENIA PROKURATURY,ALE NIE JEST TO MOJE PISMO A DOKUMENTU NIGDY WCZEŚNIEJ NIE WIDZIAŁAM I  DOSTAŁAM DOPIERO DZIŚ.

 

 

POD SKÓRĄ CZUŁAM ZE PAŃSTWO MNIE WYDYMA,ZE KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE ,ALE ŁUDZIŁAM SIĘ ZE MOŻE GDZIEŚ, NA SKRAJU WOJEWÓDZTW JEST W MAŁYM POKOJU PROKURATORSKA SPRAWIEDLIWOŚĆ? CHYBA JUŻ  CAŁE ŻYCIE BĘDĘ FRAJEREM.

TYMAŃSKI NAPISAŁ KIEDYŚ PIOSENKĘ "DYMAĆ ORŁA BIAŁEGO". POSŁUCHAM SOBIE.

JEDYNY POZYTYWNY SKUTEK CAŁEJ AKCJI,   FACET ODWALIŁ SIĘ OD EMILA ,ALE ZACZEPIAJĄC GO ,PO RAZ OSTATNI POWIEDZIAŁ ŻEBY NIE  DZWONIŁ NA POLICJE, BO ON TAM WSZYSTKICH ZNA!

...A JA NIE....

wtorek, 26 listopada 2013

W TV MÓWILI O  HAŚLE KAMPANII SPOŁECZNEJ, O ZESPOLE DOWNA, ZE JEST JAK PLAMA ,OBURZENIE LUDZI MAŁO EMILA ZAINTERESOWAŁO , CHOCIAŻ ZE  PLAMĘ MOŻNA SPRAĆ ,NIE WPADŁO MU DO GŁOWY ,BO DOKOŃCZYŁ PO SWOJEMU,

 TERAZ MUSISZ Z NIĄ CHODZIĆ I KAŻDY JĄ WIDZI!JESTEŚ BRUDASEM.

ALE  WYMYŚLIŁ TEZ WŁASNE HASŁO;

-ZESPOŁY  SĄ JAK TORY.NIGDY SIĘ NIE KOŃCZĄ I TRZEBA WSKOCZYĆ NA WŁAŚCIWY TOR ZEBY UJECHAĆ DO PRZODU.MOŻESZ JECHAĆ Z ZESPOŁEM I JECHAĆ I CZASEM ZAWRACAĆ W TO SAMO MIEJSCE.DLATEGO ZWROTNICE SĄ WAŻNE W ŻYCIU!

:)

poniedziałek, 25 listopada 2013

"WYROK NIEWINNOŚCI "UPRAWOMOCNIŁ SIĘ ,SĄD PRZYSŁAŁ ODPIS SWOJEJ DECYZJI I EMIL CHYBA PIERWSZY RAZ ,TAK BEZTROSKO SIĘ UCIESZYŁ Z SAMEGO ŚRODKA.POKRZYKIWAŁ I RADOŚNIE KLNĄŁ ;)

DOPIERO TERAZ ZACZĄŁ WYSYŁAĆ SMSY O SWOJEJ NIEWiNNOŚCI DO ZNAJOMYCH.POWIADOMIŁ CHYBA WSZYSTKICH ZE SWOJEJ KSIĄŻKI TELEFONICZNEJ,UPEWNIAJĄC SIĘ, CZY ABY NA PEWNO? CZY NA PEWNO JUŻ TEGO WYROKU ZMIENIĆ NIE MOŻNA NASTĘPNĄ SPRAWĄ SĄDOWĄ?

NIE MOŻNA.

I POWIEDZIAŁ ,A  MNIE TO UCIESZYŁO,MIMO ZE ZABRZMIAŁO DZIWNIE :)BO MÓWIENIE O EMOCJACH W WYKONANIU EMILA TO DOŚĆ EGZOTYCZNA RZECZ

-NAGRAM CI SŁOWO "DZIĘKUJE" ,I BĘDZIESZ SOBIE ODTWARZAĆ ,BO NIE CHCE MI SIĘ W KÓŁKO POWTARZAĆ!-POWIEDZIAŁO DZIECKO DO MATKI

;)

...

BUDZĘ EMILA DO SZKOŁY.JAK ZWYKLE IDZIE TOPORNIE I EMIL JEST NABURMUSZONY.GOTUJE RYŻ ,JEGO ŚNIADANIE I WOŁAM Z KUCHNI.

-JAK WEJDĘ DO POKOJU MASZ SIEDZIEĆ NA ŁÓŻKU Z UŚMIECHEM NA  TWARZY!

EMIL ODKRZYKUJE

-NIE MÓW MI ,JAK MAM ŻYĆ!!!BĘDĘ PONURAKIEM I NA TARGU BĘDĘ SPRZEDAWAŁ ŻARÓWKI OSRAM!........TAKĄ DROGĘ WYBRAŁEM!-MAMRZE  ZASPANY EMIL

.....

 

 

GALERIA NA FB

http://autyzmbezbzdur.wordpress.com/2013/11/25/grafiki-powstale-podczas-protestu/

 

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5