W ROLACH GŁUPICH WYSTĘPUJĄ EMIL-CHŁOPIEC Z ZESPOŁEM ASPERGERA , MAMA I CAŁA RESZTA LUDZKOŚCI.
Archiwum
czwartek, 31 stycznia 2013

EMIL W DALSZYM CIAGU ROŚNIE I SIĘ ZMIENIA.

JEST CAŁY CZAS GŁODNY.ALE WYBIÓRCZOŚĆ JEDZENIA ZOSTAŁA,CHOCIAZ TWIERDZI ZE LUBI WSZYSTKO...NIE LUBI I NARZEKA ZE NIE MA WYSTARCZAJĄCO DUŻO DOBREGO  JEDZENIA W DOMU...SŁOWA I CZĘSTOTLIWOŚĆ WYPOWIADANIA

'ZRÓB MI COŚ DO JEDZENIA'

WZBUDZAJĄ MOJĄ AGRESJE

...

ZAŚ W SZKOLE PANI  ZAPROPONOWAŁA JEDNODNIOWĄ  WYCIECZKĘ W FERIE I WZIEŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NIEGO PONIEWAŻ WIERZY ,ZE BEDZIE DOBRZE.

EMIL CHCE JECHAĆ.BEZ MATKI.PIERWSZY RAZ.

-WIESZ ZE  TO TWOJA SZANSA.MOŻESZ SIĘ POKAZAĆ OD NAJLEPSZEJ STRONY.JAK BĘDZIE OK,BĘDZIESZ ZDYSCYPLINOWANY,ROZSĄDNY I POSŁUSZNY,I NIE MOZESZ BYĆ WOLNYM ELEKTRONEM,TRZEBA TRZYMAC SIĘ GRUPY...JAK ZDASZ TEN TEST ,ZACZNĄ CIĘ ZABIERAĆ NA WYCIECZKI ...

-WIEM-PRZYTAKUJE EMIL ,ŻARTUJE I PATRZY NA MOJĄ REAKCJE -ZAWSZE CHCIAŁEM JECHAĆ W MAJTKACH W AUTOBUSIE..............A TAK POWAŻNIE,OBIECUJE ZE BĘDĘ POSŁUSZNY JAK PIES.TEN KTO BĘDZIE MIAŁ JEDZENIE  BĘDZIE MOIM PANEM.

WYCIECZKA ZA DWA TYGODNIE.JESZCZE MOZE SIĘ 14 RAZY  ROMYSLIĆ I NABRAC OCHOTY....

;)

niedziela, 27 stycznia 2013

 PEWNA OWA  KOBIETA POWIEDZIAŁA  DO MNIE I BABCI , ZE EMIL NASIKAŁ JEJ POD PIWNICĄ I ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY ,ZE MOCZ BYŁ CIEPŁY ....

NA DWA TYSIĄCE PROCENT BYŁAM PEWNA, ZE EMIL NIE ZROBIŁ TEGO,BO JEST OBRZYDLIWY NAD WYRAZ I TE SPRAWY ALBO W DOMU,ALBO POD KRZAKIEM,ALE SKORO MU SIĘ TAK W ŻYCIU ZMIENIA NA ZWYCZAJNOŚĆ  ,TO MOZE ZACZAŁ SIKAĆ PO PIWNICACH,JAK PRZECIĘTNY OBYWATEL CHOCIAZ RAZ W ZYCIU :))?....

PYTAM EMILA.EMIL PUKA SIE W CZOŁO I NIECHĘTNIE ALE GRZECZNIE POSZEDŁ DO OWEJ KOBIETY...

Z KOBIETĄ MAMY TRAUMATYCZNE  PRZEŻYCIA  I UNIKAMY Z NIĄ KONFRONTACJI BO W SWEJ WREDOCIE JEST NIEOBLICZALNA,....

KIEDYŚ  O NIEJ PISAŁAM;

 EMIL MIAŁ 5 LAT.NIE BYŁ JESZCZE ZDIAGNOZOWANY...

..OWA  KOBIETA UPRAWIAŁA ZAWÓD PRZEDSZKOLANKI ,BYŁA PRZED EMERYTURĄ I NIE MIAŁA SERCA.

EMIL BYŁ W GRUPIE PRZEDSZKOLNEJ , KTÓRĄ PROWADZIŁA OWA KOBIETA NA ZMIANĘ Z INNĄ PANIĄ FAJNĄ...W GODZINACH GDZIE BYŁA OWA KOBIETA ,EMIL WYMYSLIŁ ZABAWE CAŁODZIENNĄ; RZUTY KAPCIAMI DO KOSZA NA ŚMIECI.ROBIŁ TO NAMOLNIE W TYM DNIU,ALE WTEDY JESZCZE NIE WIEDZIELIŚMY DLACZEGO.

KTÓRYŚ NIESZCZĘSNY RZUT, TRAFIŁ DZIEWCZYNKE W GŁOWĘ.PANI TO ZAUWAZYLA I MIMO ZE DZIEWCZYNKA  NIE POSKARZYŁA, PANI POSTANOWIŁA UKARAĆ EMILA.KAZAŁA DZIEWCZYNCE SCIĄGNAĆ  SWOJEGO BUTA I UDERZYĆ KAPCIEM , EMILA W  GŁOWE.DZIEWCZYNKA ODMÓWIŁA.WYKONANIE WYROKU PRZEJEŁA PANI.SCIAGNEŁA SWOJEGO  BUTA I NATRZASKAŁA EMILOWI -PO GŁOWIE.EMIL PRZEŻYŁ SZOK.PO TYM ZDARZENIU KŁADŁ SIE KRZYŻEM NA PODŁODZE JAK WIDZIAŁ OWA PANIA I ODMAWIAŁ PRZEBYWANIA Z NIA W JEDNEJ SALI, DRĄC SIE PRZY TYM NIEMIŁOSIERNIE.

POSZŁAM NA SKARGE DO DYREKCJI PRZEDSZKOLA.DYREKTORKA MNIE ZBYŁA.ALE DZIECI OPOWIEDZIAŁY ZDARZENIE FAJNEJ  PANI PRZEDSZKOLANCE.RAZEM Z PANIA KATEM I PANIA FAJNĄ  I DYREKTOREM  ODBYŁYŚMY ROZMOWE.PANI KAT, ZARZUCIŁA MI ;KŁAMSTWO,ZE MAM NAJBARDZIEJ ZANIEDBANE DZIECKO JAKIE ŚWIAT WIDZIAŁ ,A POZA TYM JESTEM ZNANA Z TEGO ZE NISZCZE KARIERY LUDZIOM!!!!!!;-)EMIL TO KŁAMCZUCH I INNE DZIECI TEZ. 

 PANI DALEJ UCZYŁA PRZEDSZKOLAKI.EMIL BAŁ SIE JAK CHOLERA,NA DOKŁADKĘ  PANI ZACZEPIAŁA GO SŁOWAMI ;NIEŁADNIE KŁAMAĆ KAMCZUCHU!!!!!

EMIL DOSTAŁ JESZCZE RAZ OD PANI KAT.KSIĄŻKA PO GŁOWIE, BO ODMÓWIŁ UZUPEŁNIANIA ĆWICZEN W KSIĄŻCE PRZEDSZKOLNEJ....

DYREKCJA PRZEDSZKOLA ZAMIOTŁA SPRAWĘ POD DYWAN ZA MOIM PRZYZWOLENIEM.BYŁAM CZŁOWIEKIEM MAŁEJ WIARY W SIEBIE,DZIECKO I SYSTEM.I  PO PRANIU MÓZGU PRZEZ DYREKCJE ,MYŚLAŁAM ZE WYOLBRZYMIAM PROBLEM ;-(

OMIAJAŁAM  SZEROKO OWĄ KOBIETĘ...MINEŁO 10 LAT OD TEGO ZDARZENIA A NIECHĘĆ DO KOBIETY POZOSTAŁA....

WCZORAJ EMIL ZADZWONIŁ DO JEJ MIESZKANIA CHCĄC WYJAŚNIC SPRAWĘ SIKÓW.I BEZ OGRÓDEK WYPALIŁ KIEDY TYLKO OTWORZYŁA DRZWI

-JA NIE NASIKAŁEM POD PANI PIWNICĄ!

A OWA PANI RZEKŁA,ZE ONA NIC NA NIEGO NIE MÓWIŁA......ZE ONA NIE WIE O CO CHODZI.....BYŁA MIŁA I,ZDZIWIONA I ZASKOCZONA...

EMIL ZDEZORIENTOWANY TŁUMACZYŁ ,ZE ONA OSKARŻYLA GO O NASIKANIE....

OWA PANI POWIEDZIAŁA ZE TO JEST KŁAMSTWO.

...

DOBRZE ZE EMIL JEST W DOSKONAŁEJ KONDYCJI PSYCHICZNEJ WIEC ŚWIETNIE SOBIE PORADZIŁ Z NIĄ I JEJ OSKARŻENIAMI.A JA, NIE MAM ZAMIARU KONFRONTOWAĆ....CIEPŁEGO MOCZU.

 

 

 

piątek, 25 stycznia 2013

PIERWSZY RAZ, W KARIERZE WYWIADÓWEK SZKOLNYCH EMILA, USŁYSZAŁAM SAME POZYTYWNE RZECZY O DZIECKU.ZADNEJ UWAGI.

ZE INTELIGENTNE,Z DUZĄ WIEDZĄ TĄ POZA SZKOLNĄ :),SZCZERA DUPA Z NIEGO,TO CO ZE BYWA WULGARNY?ALE CORAZ RZADZIEJ....TO CO ZE CZASEM ŁAZI PO KLASIE ALBO LEŻY, JAK ODPYTYWANY UMIE  POWTÓRZYĆ  LEKCJE,SŁUCHA JAK NIKT.PAMIĘTA JAK NIKT.CORAZ RZADZIEJ SIĘ SPÓZNIA NA LEKCJE....SCIĄGA KAPTUR NA LEKCJACH!

DZIWNIE SIĘ CZUJĄĆ ,DOPYTYWAŁAM CZY ABY NAPEWNO?..MOZE COŚ UKRYWAJĄ ?CIĘŻKO UWIERZYĆ ,ZE NIKT NIE MA ZASTRZEŻEN ;-)

PIERWSZY RAZ EMIL Z ZACHOWANIA MA OCENĘ BARDZO DOBRĄ!

ZACHĘCONY ,ZMOTYWOWANY OZNAJMIŁ ,ZE BĘDZIE CODZIENNIE POŚWIĘCAŁ NA NAUKE AZ 20 MINUT DZIENNIE :))

NAJBARDZIEJ ZASKOCZYŁA MNIE Z FIZYKI ,OCENA- DOBRA.KSIĄŻKE OD FIZYKI TO EMIL I JA, ZNAMY  TYLKO Z OKŁADKI.EMIL   MÓWI ZE FIZYKA JEST FAJNA ;-O !!!

PODAJE EMILOWI KARTKĘ Z OCENAMI A TAM ZAMIAST LICZB SA NAZWY

ZACHOWANIE- BARDZO DOBRE

JĘZYK POLSKI- DOSTATECZNY....ITD

EMIL OGLĄDA KARTKE I MOWI

-PRZECIEZ TU NIE MA ŻADNYCH OCEN!!!

OKAZAŁO SIĘ ZE NIE UMIE PRZEŁOŻYĆ NAZW NA SKALE LICZBOWĄ,NAPISAŁAM OBOK CYFRY I EMIL GAPIĄC SIĘ NA KARTKĘ Z SATYSFAKCJĄ STWIERDZIŁ

-JAKI JA JESTEM POJĘTNY!SAM SIĘ SOBIE DZIWIE.ALE ILE WYSIŁKU! CODZIENNIE MUSZE WSTAWAĆ DO SZKOŁY I SPOTYKAC SIĘ Z LUDZMI Z KTÓRYMI NIE CHCE SIĘ SPOTYKAĆ!!!POWINNI DAC MI ZA TO MEDAL.KTO ROZDAJE MEDALE?

-MINISTER OŚWIATY-MÓWIE

-NAPISZE DO NIEGO LIST!-MÓWI EMIL, SKŁADA KARTKĘ Z OCENAMI I ODKŁADA  NA PÓŁKĘ.

:)

PS.ZAPOMNIALAM .....JEDNA Z NAUCZYCIELEK POWIEDZIAŁA,ZE DUŻO WYJASNIŁA JEJ KSIĄŻKA "INNE ALE NIE GORSZE" .

 

 

środa, 23 stycznia 2013

EMIL OD POCZĄTKU NAUKI MA PRAKTYCZNIE INDYWIDULNE NAUCZANIE,(OPRÓCZ TRZECH LAT GDZIE BYŁO ICH  DWOJE W KLASIE AUTYSTYCZNEJ)

MAJAC 15 LAT DOJRZEWA DO DECYZJI 

-POSTANOWIŁEM OD PRZYSZŁEGO ROKU CHODZIC DO SZKOŁY RAZEM Z KLASĄ....YYYYY..TYLKO MUSZĘ SIE NAUCZYĆ PISAC I CZYTAĆ,PISAĆ W ZESZYTACH,SIEDZIEC W ŁAWCE,ODRABIAC LEKCJE,SŁUCHAC NAUCZYCIELI,NIE ŁAZIC PO KLASIE,I NAUCZYC SIĘ SPĘDZAC 6 GODZIN W  SZKOLE....GDZIE SIĘ TEGO UCZY???-OZNAJMIŁ I ZAPYTAŁ JEDNOCZEŚNIE EMIL.

;-0

SZKODA ZE U NAS NIE MA KLAS INTEGRACYJNYCH.NIE MA GDZIE WYPRÓBOWAĆ KONDYCJI EMILOWEJ.

niedziela, 20 stycznia 2013

EMIL NA JĘZYK POLSKI MIAŁ NAPISAĆ,WYMYSLIC REKLAME  "WYCIECZKA DO CZARNOLASU".TO W ZWIĄZKU Z PRZERABIANIEM FRASZEK JANA KOCHANOWSKIEGO

                 ZNALAZŁ ZDJĘCIE CZARNOLASU  I NA KOMPUTERZE  ZACZAŁ PISAĆ TAK:

"MAMY RĘKOPISY KOCHANOWSKIEGO KTÓRE MOZNA SOBIE ZABRAĆ DO DOMU, ALBO ZGRILOWAC ZA DARMO W POBLISKIM PARKU ALE KIEŁBASE TRZEBA MIEC JUZ SWOJĄ"

                 POTEM CZARNOLAS POMYLIŁ MU SIĘ Z CZARNOBYLEM I ZACZAŁ PISAĆ

"TU UMIERA WIĘCEJ LUDZI NIZ WAM SIĘ MOŻE PRZYŚNIĆ,

SERDECZNIE ZAPRASZAMY OD 06;00 DO 22;00"

...

HM.PRACA MA BYĆ SAMODZIELNA

INGEROWAĆ?

;))

EMIL WPISUJE SIĘ W TREND MOJEGO JEDNEGO Z ULUBIONYCH PISARZY CZARNEGO HUMORU , ROLANDA TOPORA :)

 

 
1 , 2 , 3